Aplikuj już dziś! Prześlij swoje CV (w języku angielskim) i portfolio na adres: join@omi.net.pl

Wymagania:
– biegła znajomość Adobe After Effect CC
– dobra znajomość Adobe Photoshop i Adobe Premiere
– zmysł estetyczny i kreatywności
– znajomość aktualnych trendów w projektowaniu graficznych, marketingu i technologii
– chęć do działania i rozwoju
– pozytywne nastawienie
– umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:
– Znajomość aplikacji i narzędzi biurowych (gmail, google drive, google calendar)
– Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
– Znajomość Adobe Illustrator i 3ds max

Oferujemy:
– przyjazne i kreatywne środowisko pracy
– interesujace projekty
– biuro w kamienicy w centrum miasta
– pracę na pełny etat lub część etatu
– wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
– pracę na umowę zlecenie lub B2B

Wymagania:
– Znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
– Znajomość zasad kompozycji i typografii
– Umiejętnośc szybkiego wyszukiwania materiałów graficznych na stock-ach i sprawne manipulowanie nimi
– Znajomość nowych trendów w reklamie i technologii
– 2-letnie doświadczenie lub bogate portfolio
– Kreatywność, ciekawość i otwartość
– Umiejętnośc pracy w zespole i pod presją czasu
– Umiejętność przygotowania materiałów do druku

– Znajomość Adobe InDesign

Zadania i obowiązki:
– Współtworzenie koncepcji kreatywnych kampanii reklamowych
– Weryfikacja materiałów graficznych, video i zdjęć dostępnych na stockach
– Tworzenie reklam graficznych (grafiki, kolarze, foto manipulacja) on-line i off-line
– Wykonywanie konceptów
– Rysowanie storyboardów

Oferujemy:
– Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
– Biuro w pięknej kamienicy w centrum miasta
– Udział w ciekawych projektach i twórczą atmosferę pracy
– Możliwość pracy w niepełnym wymiarze etatu
– Umowa zlecenie lub B2B
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia